«Схоже, Олімпік гратиме на Баннікова - може, Металург влаштується на Оболоні? А по Іллічівцю взагалі велике питання - ходить жирний такий слух, що Бойко не хоче тримати команду, яка не може грати вдома, це ж для нього соціальний проект, а не спортивний!», - пише у свої конференції на MatchDay Артем Франков.