З УПЛ може зникнути ще один клуб?

Футбол України 13 Липня, 16:05
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів про чутки щодо зникнення ще одного клуба Прем’єр-ліги.

«Схоже, Олімпік гратиме на Баннікова - може, Металург влаштується на Оболоні? А по Іллічівцю взагалі велике питання - ходить жирний такий слух, що Бойко не хоче тримати команду, яка не може грати вдома, це ж для нього соціальний проект, а не спортивний!», -

пише у свої конференції на MatchDay Артем Франков.