Андрій Цуріков: «Всім гравцям подобається запропонована тренерами схема ведення гри»

Динамо Київ 14 Липня, 08:27
Андрій Цуріков багато працює на тренуваннях, щоб отримати час в матчах за «біло-синіх».

У контрольній грі з клубом 2-ї німецької Бундесліги «Карлсруе» 21-річний футболіст діяв на позиції лівого захисника, у відведені йому Сергієм Ребровим 77 хвилин часу був активний та наполегливий.



- Ми провели хорошу гру. Швидко забили два м'ячі, перший тайм вийшов легше за другий. Після перерви трохи «підсіли», пропустили безглуздий гол. Але в підсумку все ж таки добилися справедливої ​​перемоги.



- Якою була установка тренера на гру?



- Тренери просили не дивитися на рахунок, грати у свій футбол. Виконувати всі ті вимоги, які дають нам на тренуваннях. Думаю, всім гравця подобається запропонована тренерами схема ведення гри. Ми стали більше володіти ініціативою, контролювати гру. Менше бігаємо, а більше працюємо з м'ячем. Це значно легше, ніж працювати на поле без м'яча.



- Ви все частіше граєте лівого захисника, вам комфортно на цій позиції?



- Проти «Карлсруе» грав лівого захисника, але в інших матчах мене випускали і на інших позиціях. Мені простіше грати в півзахисті, а й бути захисником ніяких проблем не бачу.



- У першому таймі ви активно взаємодіяли на фланзі з Бертольйо, підключалися до атак і пробивали по воротах. Чому в другому таймі стало менше активності в атаці?



- Напевно, почала позначатися втома. Важкі тренування, у нас навіть сьогодні вранці, в день гри, було заняття.



- П'ять контрольних матчів за сім днів - прямо таки спринтерський забіг...



- З одного боку важко, з іншого - цікаво. За допомогою матчів легше готуватися до сезону. Краще грати, ніж тренуватися.