"Наш клуб голосував проти проведення чемпіонату України в два етапи. Футбольного сенсу в такому варіанті мало - важко зрозуміти, за що, наприклад, боротимуться команди, які займуть місця з п'ятого по восьме», -
цитує Бабаєва газета «Команда».
"Зрозуміло, що 26-ти турів явно недостатньо для повноцінної змагальної практики, але часи нині такі, що потрібно потерпіти, провести так званий перехідний турнір. Загалом як член Виконкому ФФУ я буду голосувати за класичну схему проведення чемпіонату» -
цитує президента полтавського клубу iSport.ua