- Висловлю лише свою особисту думку. Прийнятною буде формула, яка допоможе провести повноцінний чемпіонат. Адже на сьогоднішній день залишається неясність по багатьом клубам: дограють вони до кінця сезону чи ні. Найбільш справедливою вважаю стару схему в два кола, коли кожна команда грає з кожною вдома і на виїзді. Вона випробувана десятиліттями і застосовується в усьому світі.
Я категорично проти другого етапу. На мій погляд, щоб виключити дефіцит ігрової практики, потрібно організувати додаткове змагання, яке мало б вагу для всіх учасників і не порушувало б цілісність чемпіонату. У ньому повинна бути вагома спортивна складова або солідний грошовий приз. Це може бути турнір, в імені якого фігурує назва спонсора або групи спонсорів.
Змагання має бути цікаво всім - і самим учасникам, і вболівальникам. З цим варіантом, думаю, всі погодяться - і «Шахтар», і «Динамо», і «Металіст», і «Дніпро».