Прочитав? Передай далі! Важливо! ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 14 Липня, 16:09
ЩО ЗРОБИЛИ ВИ, АБИ ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ?

Ультрас «Динамо» Київ на своїй сторінці у ВК зробили наступну заяву:

«На тижні одна людина з руху задала питання: «майже 55 тисяч підписників в пабліку, треба ж щось зробити, якось «розтормошити»... чому так слабо...»???

Не маю якоїсь конкретної відповіді на подібні питання. Не маю відповіді на те, чому кожного дня на наш пункт прийому допомоги силам АТО приходять 1-2-3 людини в день, а не 5-10-15. Не маю відповіді, чому кожного дня на нашу картку приходять 5-7 грошових переводів, а не 20-30-50...

Звичайно, 55 тисяч підписників - це ні про ще не говорить. Але ж і на сектор, на стадіон ходить не 100-200 людей. На секторі в середньому 2 тисячі чоловік. У кожного є знайомі, родичі, друзі, зв'язки...

Ви скажите: так більшість - малі. А я Вам скажу: так самий час дорослішати!!! Чого ще чекати? В Україні - ВІЙНА. Самий час дорослішати... Може скажите: ну тут як і в суспільстві - у багатьох «моя хата з краю»... А я скажу: ну так самий час закінчувати... Всі позитивні зміни та звершення, які відбулись навколо за останній час відбулись тільки завдяки тому, що не було «моєї хати з краю»... Чого ще чекати, щоб прокинутися? В Україні - ВІЙНА.

ВІЙНА... ВІЙНА... ВІЙНА!!!

Чи Ви це зрозумієте, коли когось з Ваших рідних вб'є якась зомбована мразота з росії? Мешканці сходу України вже зрозуміли, і платять велику ціну за те, що всі ці роки були тупі, сліпі і байдужі.

Так не будьте сьогодні Ви СЛІПИМИ, байдужими. Щоб завтра не платити також велику ціну... ВІЙНА торкнеться всіх нас. Всіх. Повірте. І щоб цей дотик до кожного не був дуже болючим - всі, всі повинні ПРОКИНУТИСЬ ВІД «СНУ».

Задайте собі питання: що Ви зробили з часу початку ВІЙНИ? Що Ви зробили корисного для наших вояків?

До нас надходять гроші з різних міст України: Одеса та Запоріжжя, Кривий Ріг та Івано-Франківськ, Суми та Конотоп, та з багатьох інших. На пункт прийому допомоги одна людина (не з нашого руху) регулярно привозить по 200-300 кілограмів печива, пряніків; незнайомі жінки несуть свою допомогу; чоловіки приносять одяг, який залишився після проходження військової служби; люди несуть куплені за власний кошт дорогі «дрібниці», які завтра збережуть життя комусь з вояків.

В цей же час люди з руху витрачають власний час, чергуюючи на складі, відправляючи допомогу на схід, ходять по знайомим та незнайомим людям з проханнями допомогти, їздять у вихідні дні по місту купуючи, домовляючись про знижки і так далі.

ЩО ЗРОБИЛИ ВИ? Просто задайте собі це питання.

Люди, яким байдуже, в нашому русі не потрібні.

Тепер до справ - вся наша діяльність як і раніше знаходиться тут:

http://goo.gl/tkcwOH

Не буду розписувати куплене та зроблене за останній час - все є в документі + додаю трохи фоток.

На карті приват майже 15 тис гривень. Зараз ми збираємо гроші на ТЕПЛОВІЗОР. Що це таке - гляньте відео. Коштує він багато. Десь від 40 тисяч.

Досить спати...

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Допомога в Луганський аеропорт для десантників.

Спорядження, куплене хлопцями з однієї динамівської фірми: магазини під АК, каски, тактичні маски, наколінники та інше.

Тактичні маски ESS/REVISION, куплені за гроші з картки Приват. Ціна за 10 масок б/в - 4800 грн.

Вогнестійкі балаклави, ніж, мультітул (універсальний ремкопмлект), куплені хлопцями з однієї динамівської фірми».