Кутєпов: З таким складом "Динамо" має бути соромно програвати "Генку"

Футбол України 22 Вересня, 13:49
Екс-голкіпер національної збірної України Ігор Кутєпов прокоментував "Футболу 24" виступи українських клубів в єврокубках.

 

- Ігоре Миколайовичу, згідні, що наші клуби непогано зіграли у перших матчах групового етапу?

- Згоден. У Лізі Чемпіонів отішив донецький "Шахтар". Хлопці молодці, зібралися і переграли маститого суперника. Донецькі бразильці зуміли налаштуватися і показати притаманний їм футбол. Можливо, що в українському чемпіонаті "гірникам" властива недооцінка суперників, звідси і недоліки в очках. "Реал Сосьєдад" виступає в одному з топових європейських чемпіонатів, де практично немає прохідних матчів. Перед матчем з "гірниками" я дивився матч іспанців в плей-офф Ліги Чемпіонів з французьким "Ліоном". У тих поєдинках підопічні Аррасате практично грали в одні ворота, а французи ж за своїм ігровим потенціалом аж ніяк не "хлопчики для биття...".

- А у Лізі Європи "Динамо" в черговий раз розчарувало своїх шанувальників...

- Ніхто не очікував поразки "Динамо" від "Генка". З таким складом програвати команді, що грає не у найсильнішому європейському чемпіонаті - соромно. Динамівці не грають і, відповідно, не демонструють притаманний їм футбол. У них зібрані чудові футболісти, але немає командної гри і результату. Сподіваюся, що в київському "Динамо" розберуться у причинах своїх невдач.

- Чи очікувані були перемоги "Чорноморця" та "Дніпра"?

- Так. Підопічні Рамоса зіграли на хорошому рівні. В принципі, вони на класі переграли румунів. За грою "Дніпро" на голову вищий за "Пандурій". У грі проти загребського "Динамо" втішив одеський "Чорноморець". Одесити довели, що здатні боротися і перемагати сильних суперників. Приємно, що в Україні з'явилася ще одна команда, яка претендує на призовий п'єдестал і здатна скласти конкуренцію топ-клубам. Відчувається плідна робота тренерського штабу "моряків" і правильна селекційна робота. Дуже доречними у команді стали Антонов, Прийомів і Самодін. Ще відзначу роботу дитячо-юнацької школи "Чорноморця", де для них створені чудові умови, що в майбутньому позитивно позначиться на головній команді. В Одесі правильно побудована футбольна вертикаль.