В «Динамо» з’явився ще один іспанський тренер

Динамо Київ 14 Липня, 21:03
Новина про це з’явилась сьогодні на офіційному сайті «Атлетіка» з Більбао.

Новина про це з’явилась сьогодні на офіційному сайті «Атлетіка» з Більбао.

Нагадаємо, що в «Динамо» вже є один іспанський фахівець - Рауль Ріанчо.

Наразі контракт із «біло-синіми» підписав Вісен Гомез, який працював у клубі «Басконія», та зміг вивести його у третій дивізіон чемпіонату Іспанії в минулому сезоні. Він також був серед помічників Фелікса Сарріугарте – тренера першої команди басків.