Астронавти Міжнародної космічної станції, що зараз перебуває на орбіті нашої планети, пильно стежили за всіма перипетіями на «Маракані», повідомляє football24.ua
.Додамо, що на МКС перебуває німецький астронавт Олександр Герст. І він переглядав поєдинок у формі збірної Німеччини. Тому перемогу Бундесмашини над збірною Аргентини святкували й у космосі.
Нагадаємо, що німці здолали Мессі і Ко у додатковий час завдяки влучному пострілу Маріо Ґьотце.