«Нове завжди цікаво, але, щоб дізнатися, наскільки виправдана ця ідея, потрібно спробувати. Хоча, якщо чесно, мені складно уявити, чим будуть мотивувати себе команди, які у весняній частині чемпіонату позбавляться можливості поборотися за медалі або місця в єврокубках. Не хотілося б, щоб чемпіонат умовно поділився на дві половини - першу захоплюючу, і другу нецікаву», - цитує Жабченка