«Яким би не було ставлення до нового формату чемпіонату, потрібно розуміти, що в майбутньому сезоні турнір буде урізаним. Думаю, не варто завзято обговорювати це нововведення. Це спроба не просто залишити ту саму кількість поєдинків, але і збільшити число топ-матчів. У такій ініціативі можна знайти як плюси, так і мінуси. Хоча, звичайно, краща, на мій погляд, схема - класична, в два кола. Вона підходить завжди і скрізь», - цитує Євтушенка sport-express.ua.