Агент: «Хачеріді проходить реабілітацію під наглядом лікарів, вже є дата його повернення до загальної групи»

Динамо Київ 15 Липня, 12:20
Футбольний агент Андрій Головаш про майбутнє своїх підопічних, до списку яких входять захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді та екс-нападник збірної України Андрій Воронін.

- Пане Андрію, у вас була із Вороніним розмова про завершення ним кар’єри?

- Ні, такої розмови не було. Єдине, ми домовилися про те, що будемо розмовляти тільки про ті напрямки, які нас цікавлять. Не більше.

- І які пріоритети, які напрямки вас цікавлять?

- У нас є декілька варіантів, спілкуємося, розглядаємо їх. Має значення клуб, країна. Потрібно також врахувати побажання родини Андрія. Варіанти із Росії Воронін не розглядає.

- Чому?

- Така наша позиція.

- До цього вас спонукав досвід виступів за московське «Дінамо»?

- У кожного є свої погляди, позиція. Ми так вирішили.

- Євген Хачеріді не поїхав із «Динамо» на збори, залишився в Києві. Як проходить процес реабілітації?

- Він переніс операцію, зараз усе йде за планом. Євген проходить реабілітацію під наглядом лікарів. Хірургічне втручання він переніс у Мюнхені. Як планували лікарі, так і проходить процес відновлення.

- І коли Хачеріді повинен повернутися в загальну групу?

- Є дата його повернення в загальну групу, але я б не хотів про неї говорити. Достатньо, що процес одужання проходить по плану.

- Як справи в Олександра Яковенка?

- Він у таборі «Фіорентини». Брав участь в спарингу. Готується до сезону.

- Можна говорити про те, що зараз Яковенко більш підготований до боротьби за місце в основі, ніж рік тому?

- Не сказав би, що торік Яковенко приїхав у «Фіорентину» не підготованим. Він дуже добре провів підготовку до сезону – забивав голи, віддав гольові паси. Був одним із найпомітніших гравців. Але потім Олександр травмувався і пропустив 9 тижнів. В цей час команда набрала хід і йому було важко надолужити. Яковенко дуже багато втратив через ту травму. Тому зараз навіть не хочу нічого прогнозувати. Щоби набрати кондиції, Олександр поїхав до Іспанії, а там в клубі був хаос. Зарплату йому заплатили тільки за лютий. Зараз наші адвокати будуть працювати над тим, аби повернути заборгованість.

- Тобто, не тільки в Україні клуби боргують перед футболістами, в Іспанії теж саме відбувається…

- В Іспанії тільки у 5-6 клубів є хороша стабільна ситуація. Не секрет, що «Малага» переживає скрутні часи. Клуб бере на себе зобов’язання, а виконувати їх не може.

- Владлен Юрченко - ваш підопічний?

- Так.

- Промінявши молодіжну команду «Шахтаря» на німецький «Байєр», він втратив у грошах?

- Скажу лише, що Юрченко дуже задоволений усім. Він багато чого побачив вперше. Мені б не хотілося, говорячи про молодого хлопця, розглядати його стосунки із клубом через фінансовий аспект. На сьогодні, думаю, саме це є проблемою для багатьох. Юрченка ж усе влаштовує, умови для роботи, прогресу у нього ідеальні. Нам же потрібно за нього уболівати і побажати усього найкращого. Владлен уже брав участь в товариських матчах, справив непогане враження. У Юрченка є проблема у тому, що після початку політичних подій, а якщо відверто, то початку війни, у нього не було ігрової практики. Останній матч Владлен провів у листопаді. В цьому є проблема. Тим не менш, виглядає він не погано. Як і кожному молодому гравцеві, йому потрібен час. Сподіваюся, що усе в Юрченка буде гаразд й він для цього усе робить необхідне.