Все менше днів лишається до відкриття нового футбольного сезону.
22 липня у Львові найкращі команди країни – донецький «Шахтар» і київське «Динамо» – розіграють
Інтер Суперкубок України
.Сам трофей прибуде до міста Лева вже післязавтра, 17 липня. Того дня у приміщенні Львівської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена
Інтер Суперкубку України
, за участю директорату матчу, керівництва міської влади та представників інших задіяних сторін. Початок заходу о12:30
.Після прес-конференції
Інтер Суперкубок України
буде виставлений на площі Ринок перед входом у Ратушу на всезагальний огляд для львів’ян та гостей міста.