Володимир Ковалюк: «У «Динамо» не витримав конкуренції з Косовським»

Динамо Київ 16 Липня, 09:32
Колишній український півзахисник Володимир Ковалюк розповів про свій нетривалий відрізок кар'єри, пов'язаний з київським «Динамо».

Колишній український півзахисник Володимир Ковалюк розповів про свій нетривалий відрізок кар'єри, пов'язаний з київським «Динамо».

У столичному клубі футболіст опинився у 1998 році, але не протримався в ньому і сезону.

«У міжсезонні мені подзвонив президент київського «Динамо» Григорій Михайлович Суркіс і поцікавився, чи не хочу я спробувати свої сили в його клубі. На що я відповів: «Коли мені потрібно бути в Києві?» Взагалі, прямо на наступний день я підписав особистий контракт з «Динамо» і поїхав залагоджувати свої справи в Елісту.

Але виявилось, що «Уралан» вимагав за мене солідну компенсацію. А тут ще й Яковенко почав переконувати - мовляв, рано мені ще грати в «Динамо», потрібно набратися сил в «Уралані». Я передзвонив Суркісу, розповів про свої сумніви. Григорій Михайлович погодився почекати ...

З третьої спроби я все ж опинився в київській команді. Хоча у мене був серйозний конкурент за місце в «основі» - Косовський, і я змушений був частіше виступати за першоліговий «Динамо-2». Втім, Валерій Лобановський часто повторював, що будь-який гравець, що виконує за матч більше 100 ТТД, обов'язково буде грати в його команді. А в поєдинках за резервістів я такі показники набирав.

Зрештою я перестав чекати і попросив клубне керівництво віддати мене в оренду. Був варіант з поверненням в «Карпати», однак щось не зрослося, і в підсумку я опинився у донецькому «Шахтарі». Кар'єра в Донецьку почалась нормально, але незабаром все зіпсувала серйозна травма ахілла», -

наводить слова Ковалюка у інтерв`ю газеті «Команда» dynamo.kiev.ua.