«ФІФА розподілила клуби на категорії. Розподілення проходило за багатьма критеріями, в тому числі і за рейтингом команд, результатами на міжнародних турнірах і приблизної вартості футболістів. У першу категорію потрапили топ-клуби рівня «Барселони», «Баварії», «Манчестер Юнайтед» та інших. За добу перебування свого футболіста вони отримували по 7 тисяч доларів.
Я знаю, що «Динамо» і «Шахтар» потрапили в другу категорію. За один день перебування своїх футболістів на мундіалі кияни і «гірники» отримували по 5 тисяч доларів. «Волинь» і «Зоря» заробляли менше, адже вони в нижчій категорії.
Звіт днів перебування на ЧС-2014 почався за два тижні до початку турніру. А закінчився наступного дня після вильоту збірної футболіста. Сім з дев'яти легіонерів чемпіонату України покинули мундіаль після групового турніру. Це означає, що на ЧС-2014 вони провели 26 днів, 14 з яких - безпосередня підготовка до турніру.
А динамівець Ленс і представник «Шахтаря» Бернард пробули в Бразилії до останнього дня змагань. Це виходить приблизно півтора місяця», -
цитує Мохника газеті «Експрес»
.Нагадаємо, що після ЧС-2014 бюджет київського «Динамо» поповнився на 600 тисяч доларів. Зазначимо, що від «Динамо» в Бразилії виступали Віда, Вукоєвич (Хорватія), Ленс (Голландія) і Велозу (Португалія). «Шахтар» було представлено Срною, Едуардо (Хорватія) і Бернардом (Бразилія). Із «Зорі» на мундіалі грав боснієць Шунич, а «Волинь» представляв нігерієць Бабатунде.