Як повідомляє euro-football.ru, посилаючись на французькі ЗМІ, замість «Ланса» у Лізі 1 виступатиме «Сошо», що вилетів в Лігу 2 за підсумками минулого сезону, а «Ланс» знову зіграє в другому дивізіоні.
Причиною такого рішення французьких футбольних властей стала фінансова неспроможність «Ланса», а також відсутність у клубу хорошого стадіону.