Вперше в історії «Динамо» відкриє чемпіонат матчем з «Ворсклою»

Динамо Київ 17 Липня, 07:04
Матч 1-го туру нового сезону української Прем'єр-ліги динамівці проведуть 27 липня на своїй домашній арені НСК «Олімпійський» проти «Ворскли».

Матч 1-го туру нового сезону української Прем'єр-ліги динамівці проведуть 27 липня на своїй домашній арені НСК «Олімпійський» проти «Ворскли».

Затверджений початок зустрічі - 19:00.

Гра проти полтавців стане по-своєму історичною, адже вперше в історії наші футболісти почнуть чемпіонат матчем проти цього суперника.