Нападник київського «Динамо» В
’
ячеслав Панфілов в ексклюзивному інтерв’ю журналісту 1927.com.ua розповів про те, як йдуть справи в молодіжного складу «Динамо» та на скільки друга команда готова до нового сезону.
- Як йде підготовка до нового сезону?
- Все в порядку, в хорошому режимі. Зараз два тижні тренуємося, готуємося в 2-ох разовому режимі. Все проходить досить добре.
- Тренер вже поставив завдання на сезон?
- Так, звичайно. Завдання якомога вище піднятися в турнірній таблиці і щоб, при цьому, кожен гравець прогресував.
- З чим можеш пов’язати невдалий минулий сезон? Можливо щось вплинуло на цю невдачу?
- Навіть не знаю. Можливо, в тому, що все-таки молода команда у нас. Можливо, десь, напевно, досвіду не вистачило. В цьому сезоні, думаю, будемо набагато краще виступати, ніж у минулому.
- Минулого сезону команда не змогла посісти те місце, яке ставили за мету. Як оцінюєш шанси на цей сезон?
- Думаю, набагато краще виступимо. Минуло вже достатньо часу, вже адаптувалися в Першій лізі. Десь вже більше змужніли. Думаю, набагато краще піднімемося ніж минулого разу.
- Олександр Хацкевич прийшов в команду не так давно. Як тобі працюється з ним? Як команді?
- Працюється досить добре. Всі хлопці задоволені. Те, що тренер просить від нас, ми намагаємося робити, як тільки можемо і як виходить. Всі задоволені. Всім подобається. Ніяких претензій немає.
- На твою думку, чи є він тим тренером, якому під силу підняти команду до верхівки турнірної таблиці?
- Звичайно, що так. Він великий мотиватор. Мені здається, що він це вже не перший раз довів, коли дубль тренував. Теж почали старт погано, а потім закінчили сезон цілком пристойно.
- Досить багато часу пройшло, але, все ж таки, після своєї травми, не відчуваєш ніякого дискомфорту, це не заважає показувати свій найкращий рівень гри?
- Ні, не заважає. Я хорошому стані. Добре себе почуваю. Все в порядку, слава Богу.
- Ти вихованець динамівської школи, яка в тебе ціль? Рости та закріпитись у основному складі?
- Так, звичайно. Це дитяча мрія. З шести років у «Динамо». Донині хочу грати в першій команді, якнайшвидше хочу туди потрапити. Буду старатися, щоб закріпитися в першій команді.
- Ти грав у турнірі дублерів за молодіжний склад «Динамо», і, наразі, виступаєш за «Динамо»-2 у Першій лізі. Де більше досвіду набув, та де важче грати?
- По-своєму, в дублі, теж є можливість набратися потрібного досвіду. Хоча більше, звичайно, в Першій лізі, тому що більш вікові футболісти грають. Зовсім інший футбол, більш чоловічий, дорослий.
- З чим пов’язуєш свій не виклик до лав молодіжної збріної?
- Швидше за все, браком поки ігрового часу на футбольному полі. Якби більше грав на полі, показував себе більше, забивав би, можливо і викликали б. Як можуть футболіста викликати, якщо він мало грає за часом.
- Що для тебе означає «Динамо»?
- Це рідний клуб, за який хочеться грати завжди.
- З якими словами у тебе асоціюється «Динамо»?
- Перемога, завжди перемога.
- Найсмішніший епізод з твоєї кар’єри?
- Їх було дуже багато, я навіть не згадаю (
сміється
).- Як ви знаходите мотивацію на матчі, адже по регламенту, у разі чемпіонства, ви не можете вийти у «Прем’єр лігу»? Що для вас є мотивацією?
- Для нас мотивацією є якомога вище піднятися в турнірній таблиці, щоб кожен гравець ріс як футболіст, щоб він виріс в хорошого гравця, який буде грати в першій команді. В основному приходиться на це ставка, як мені здається. Ну і, звичайно, боротися за хороші місця.
- Наскільки команда готова до сезону?
- Навпевно, готова, адже 26-го перша гра. В принципі, вже всі готові.
- Як ти ставишся до «Ультрас»?
- Звичайно, коли ти приходиш грати і трибуни за тебе вболівають - це дуже приємно. Ставлюся з повагою, звичайно. Для кого ми граємо? – Напевно, все-таки, для «Ультрас», для вболівальників. Сам футбол для цього і створений.
- Як тобі цей Чемпіонат світу? Чи заслуговує Німеччина цього чемпіонства?
- Звичайно. Мені здається це та команда, котра була найсильнішою на чемпіонаті і показала гідний футбол.
Розмовляв – Станіслав Романов