Суперкубок України вже у Львові. ФОТО

Динамо Київ 17 Липня, 15:35
Суперкубок України вже доставили до Львова і провели презентацію трофею.

Нагадаємо, що у матчі за Суперкубок 22 липня на «Арені Львів» зіграють чемпіон України донецький «Шахтар» та володар Кубка країни київське «Динамо».

Початок матчу о 21:00.

Додамо, що матч за Суперкубок є фактичним початком нового футбольного сезону в Україні.

Фото - football24.ua