Микола Павлов: «Сподіваюся, Крим повернуть Україні»

Футбол України 17 Липня, 16:51
Наставник маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов розповів білоруському виданню про своє бачення ситуації в Україні.

Наставник маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов розповів білоруському виданню про своє бачення ситуації в Україні.

- Ніяк не обійти тему того, що відбувається в Україні. Нам в Білорусі складно розібратися, хто правий, а хто винен. Ваше ставлення до того, що діється на вашій батьківщині? Як можна врегулювати ситуацію?



- Перший час і нам тут було складно розібратися, що відбувається. Тим більше Маріуполь 9 травня теж виявився гарячою точкою. Весь день просиділи в квартирах, не виходили на вулицю. Дивом дограли чемпіонат. Зараз, як мені здається, обстановка стабілізується. Найближчим часом, сподіваюся, настане мир. І так занадто великі жертви ми понесли серед мирного населення. Не кажучи вже про хлопчаків, яких призивають в армію і які гинуть, нормально навіть не поживши. Це не може не шокувати людей старшого покоління.



- Деякі клуби Криму хотіли приєднатися до чемпіонату Росії, але ФІФА відмовила їм у цьому. Правильне рішення?



- Не команди хотіли, а керівники півострова. Сподіваюся, Крим повернуть Україні, і він стане, як і раніше, його невід'ємною частиною.



- Останні події не посварили вас зі знайомими росіянами?



- Ні, ні в якому разі! З ким був знайомий з усіма залишилися добрі стосунки. Багато телефонують, підтримують. В тому числі і з Білорусі.