Вчора організатори матчу провели прес-конференцію, на якій повідомили чимало цікавої для вболівальників інформації.
Зокрема перший заступник міського голови Львова Олег Синютка зазначив
Директор «Арени Львів» Роман Черхавий запевнив: «Арена Львів» готова на 100 відсотків. Ми будемо раді прийняти всіх уболівальників і створити їм гарний настрій. Проведені різноманітні наради, не бачу жодних проблем для успішного проведення матчу за Інтер Суперкубок України».
Генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов додав
Також було повідомлено, що 22 липня, у день проведення матчу, роботу міського транспорту буде продовжено до 1:00 ночі у напрямку стадіон-місто.
А вже сьогодні на площі Ринок перед входом у Ратушу на всезагальний огляд для львів’ян та гостей міста виставлено Інтер Суперкубок України. Експозицію урочисто відкрили Олег Синютка та Петро Іванов, а про графік її роботи буде повідомлено додатково.