Після матчу «Динамо-2» із донецьким «Олімпіком» півзахисник киян Віталій Гемега дав ексклюзивне інтерв’ю 1927.com.ua, у якому розповів про вплив Олександра Алієва на свій прогрес у футбольній кар’єрі та поділився планами на майбутнє.
- Гра з «Олімпіком» - хороший спаринг з командою Прем’єр ліги. Був чудовий матч, створили багато моментів, забили три м’ячі. Це дуже хороша підготовка до сезону.
- Ви вже вдруге за останні три місяці переграєте «Олімпік» - у чому секрет?
- Секрет у тому, що всі віддаються, всі показують найкращу гру. Добре граємо у захисті, добре граємо у нападі.
- Чи не хотілось піти в оренду та спробувати проявити себе на більш високому рівні, ніж Перша ліга, та «Динамо-2»?
- Хотілось, звісно. Я думаю, що кожен футболіст хоче проявити на високому рівні. Але потрібно спочатку себе проявити тут, довести, а потім уже йти грати далі.
- Пропозиції від клубів не надходили?
- Мені, особисто, не надходили…
- Спілкувались з Сергієм Ребровим щодо твого майбутнього?
- Я з ним не спілкувався. Буду грати, показувати хороший рівень, а потім - подивимось.
- В команді доволі довго грав Олександр Алієв. Було чому в нього навчитись?
- Звісно, було! Він хороший гравець, чудова людина. Він завжди нам підказував та допомагав, як у психологічному, так і в ігровому плані.
- Наскільки важлива присутність в команді такого досвідченого гравця для молодих футболістів?
- Думаю, це важливо. Всі беруть приклад, дивляться, вчаться. Це чудовий досвід: повчитись у такого гравця, як Алієв.
Розмовляв - Тарас Панченко