Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський розмістив на своїй сторінці у
аудіо з розмовою терористів, котрі збили «Боїнг-777».
«Цікавий аудіозапис потрапив до мене)))
Хваляться, як збили літак. І як змінюється інтонація в голосі, коли розуміють, що збили цивільний борт (((
Нехай буде вам, за діяннями вашими!!!», - пише Шовковський.