Півзахисник другої команди київського «Динамо» Каталін Карп хоче закріпитися в команді з іспанської Прімери.
Як повідомляє moldfootball.com, посилаючись на слова батька футболіста
21-річний футболіст візьме участь у матчі між першою і другою командами «Хетафе». Якщо все пройде успішно і Карпо зарекомендує себе з найкращого боку, то його чекає поїздка на збори до Німеччини.
Контракт Карпа з «Динамо» закінчується через півроку. Вона вже пробував закріпитися в Ніцці, однак із цим варіантом у Каталіна не зрослося.
Нагадаємо, що в минулому сезоні молдавський центральний півзахисник зіграв 23 матчі за Динамо-2 в Favbet Лізі 1.