Динамівці повертаються з Тироля до Києва

Динамо Київ 18 Липня, 11:56
Добіг кінця другий підготовчий збір київського «Динамо» в австрійському Тіролі.

У його рамках команда провела п'ять контрольних матчів: у двох виграла, у двох програла і в одному зіграла внічию.

У п'ятницю вранці динамівці провели тренування у тренажерній залі готелю. Потім був обід, після якого виїзд до аеропорту Інсбрука. Виліт чартерним рейсом до Борисполя запланований на 15:30 (час київський).

У суботу тренерський штаб надасть футболістам вихідний.

Знову команда збереться на базі в Кончі-Заспі в неділю і проведе тренування.

Виліт до Львова на матч за Суперкубок України проти «Шахтаря» запланований на вечір понеділка.