Одеський «Чорноморець» виступив із заявою, в якому сформулював позицію клубу щодо місце проведення виїзного матчу 2-го туру чемпіонату Украіни-2014/15 з маріупольським «Іллічівцем», запропонувавши при цьому перенести цю зустріч з Маріуполя.
Згідно затвердженого календарного плану, на 2-е серпня запланований матч 2-го туру чемпіонату України «Іллічівець» (Маріуполь) - «Чорноморець» (Одеса).
Як стало відомо з офіційного сайту «Черноморця»
Оскільки в умовах того, що відбувається військового протистояння в зоні проведення АТО передбачати розвиток подій неможливо, ФК «Чорноморець» вважає своїм обов'язком попередити, що у разі якщо наш клуб опиниться перед потенційним вибором між результатом проведення матчу та безпекою команди, будь-якого члена делегації, вболівальників та жителів Маріуполя , безумовно, буде обрано друге. Причому ми заздалегідь усвідомлюємо всі потенційно негативні наслідки такого вибору.
ФК «Чорноморець» звернувся до президента Федерації футболу України Анатолію Конькову і президенту ОПФКУ «Прем'єр-ліга» Віталію Данилову з настійним проханням провести матч «Іллічівець» - «Чорноморець» або на нейтральному полі, або в Одесі. У разі прийняття рішення про проведення матчу в Одесі, наш футбольний клуб гарантує провести гру другого кола в Маріуполі.
Нагадаємо, раніше з подібною заявою виступила луцька «Волинь».