Капітан збірної Німеччини Філіп Лам прокоментував своє рішення про завершення кар'єри в національній команді.
«Зараз саме той час, щоб піти зі збірно.
Я думав про це під час минулого сезону і вирішив, що Чемпіонат світу в Бразилії буде моїм останнім турніром у складі збірної.
Я вже подякував президенту футбольного союзу Вольфганга Нірсбаха за фантастичні 10 років спільної роботи.
Я повністю задоволений часом, проведеним у збірній», - цитує Лама tribuna.com, посилаючись на Deutsche Welle.