Федерація футболу України (ФФУ) на даний момент переглядає формат проведення вітчизняної прем'єр-ліги без урахування кримських футбольних клубів. Про це «Крим.Реалии» повідомив футбольний оглядач, головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков.
За його словами, після анексії Криму багато місцевих футбольних клубів перестали існувати, а що залишилися вже не розглядаються в ФФУ як учасники всеукраїнського чемпіонату.
«Крим вже не розглядається у Федерації футболу України взагалі. На ньому поставлений хрест. Сенсу підживлювати якісь надії щодо нього немає. Хоча б тому, що їздити в Крим, щоб проводити там матчі, не представляється можливим. Зараз стоїть завдання зберегти в іграх ті команди, які існують на сході України. Про Крим у Федерації футболу вже не згадують», - стверджує Франков.
Він також повідомив, що рішення виключити кримські команди з чемпіонату України прийнято, в першу чергу, через те, що українські футболісти побоюються брати участь в матчах на території анексованого Криму.
«Футболісти дійсно побоюються їздити в Крим, бо це реально не безпечно. Стоїть питання: як в таких умовах проводити там матчі? Ніхто не бажає їхати туди, де їм елементарно не може бути забезпечена безпека. Тому Крим - це на сьогоднішній день - питання закрите», - зазначив Франков.