Матч-відкриття УПЛ відбудеться у Львові

Футбол України 19 Липня, 17:59
Матч першого туру чемпіонату України між донецьким «Металургом» і дніпропетровським «Дніпром» відбудеться у Львові

, повідомляє football.ua

На цьому наполягло керівництво донецького клубу, мотивуючи тим, що в другому турі команді Володимира П'ятенка належить зіграти теж у Львові проти «Карпат».



Зустріч «Металург» Д - «Дніпро» запланована на 25 липня, 19:00, і повинна стати матчем-відкриття нового чемпіонату.



Наступні «домашні» матчі «Металург» планує проводити в Дніпродзержинську.