Німецький футболіст наклав на себе руки

Світовий футбол 20 Липня, 16:45
У Німеччині покінчив життя самогубством колишній гравець «Санкт-Паулі» Андреас Бірманн.

Інформацію підтвердив його нинішній клуб «Шпандау Кікерс» на своїй сторінці в Facebook, повідомляє «Сегодня».

«Наш гравець Андреас Бірманн не зміг подолати свою депресію і помер вчора вранці». За даними клубу, Бірманн покінчив із собою.

«На жаль, це правда. Ми всі приголомшені і глибоко засмучені і висловлюємо співчуття його родині» - сказав виконавчий директор клубу Гюнтер Хагедорн.

Бірманн не приховував свого діагнозу. Вперше він заявив про нього в 2009 році після самогубства воротаря Роберта Енке. У 2011 році він опублікував свою автобіографію, «Червона картка депресії».

Рік по тому він зізнався у спробі самогубства. Після цього Бірманн пройшов стаціонарне лікування.