«Перед початком кожного сезону керівництво клубу ставить перед нами найамбітніші завдання, ось тільки виконувати їх в останні роки не вдавалося, але це не означає, що ми опустили руки, змирилися з ситуацією. Невдачі, а місце нижче першого для «Динамо» розцінюю саме так, зробили нас тільки сильніше, згуртували гравців навколо однієї мети. Останні поєдинки минулого сезону, в тому числі і фінальний матч Кубка України, показали - у нашої команди є майбутнє.
Потрібно виходити з реалій, які зараз є в Україні. Якщо команда не готова до виступу в Прем'єр-лізі, за вуха її туди тягнути не треба, від цього турнір конкурентоспроможніше не стане. Ідеальним для нашої країни, однієї з найбільших в Європі, вважаю чемпіонат з 16-ма або 18-ма командами. Нічого страшного, якщо нинішній турнір пройде за новою, тимчасовою формулою. Важливо, щоб ситуація в Україні нарешті стабілізувалася, країна повернулася до мирного життя», -
цитує Ярмоленка «Трибуна», посилаючись на газету «Команда».