– Валерію Вікторовичу, чого очікуєте від цього поєдинку?
– Матч із киянами для нас завжди принципове протистояння. Ось тільки в «гірників» склалася не дуже приємна ситуація з футболістами, які не приїхали до Львова. Але сподіваюся, на якість гри це не вплине. Вважаю, обидві команди продемонструють характер. У кого він виявиться сильнішим, той і переможе. Загалом, буде бойовий матч. А «Шахтар» вийде з величезним бажанням виграти Суперкубок.
– У цій зустрічі є фаворит?
– Пауза була велика. Тому можна сказати, що фаворитом буде той, хто краще підготувався на зборах. А так, думаю, шанси рівні.
– «Динамо» може зробити якийсь сюрприз?
– У киян, можна сказати, новий тренер. Сергій Ребров буде прищеплювати команді своє бачення гри. Тож із боку столичного клубу можливі якісь перестроювання і тактичні зміни. Чимось можуть і здивувати.
– Яким є ваш прогноз?
– Думаю, «Шахтар» виграє з рахунком 2:1.
Валерій Рудаков: «Для перемоги потрібно буде показати характер»
Півзахисник «Шахтаря» 1970–1980-х років поділився своєю думкою про майбутній матч за Суперкубок України з «Динамо».