Вчора з'явився коментар почесного глави РФС В'ячеслава Колоскова про те, що в ситуації, яка виникла в країні, футболісти можуть спокійно покинути Україну, пославшись на форс-мажорні обставини.
«Такі пункти в угоді можуть бути, - підтвердив «Вістям» агент Вадим Шаблій. - Але даній ситуації вони не стосуються. Гравців ж не везли в місце, де проходять бойові дії. Вони повинні були грати у Львові, де УЄФА дозволив проведення матчів, у тому числі і міжнародних. У таких випадках футболістам загрожує щонайменше штраф. А якщо вони не захочуть повертатися - то і дискваліфікація».