Ахметов: «Ми будемо ослаблені в матчі проти «Динамо»
Президент донецького «Шахтаря» Рінат Ахметов про матч Суперкубка:
"Незважаючи на те, що ми будемо ослаблені в матчі на Суперкубок проти київського «Динамо», наші гравці зроблять все можливе, щоб нашому супернику не було легко. Може, всі думають, що для «Динамо» це буде легка гра, але вона не буде легкою, - сказав Ахметов Р-Спорту. - А надалі «Шахтар» не тільки не ослабне, ми його зробимо тільки сильніше. Ми граємо для своїх уболівальників і граємо за мир».