Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик у ексклюзивному інтерв`ю для 1927.com.ua розповів яким би він хотів бачити формат УПЛ .
«Нам зараз не можна судити, правильно чи неправильно вони вчинили. У нас є об’єктивна реальність. На даному етапі, ситуація складається таким чином, що лише чотирнадцять команд можуть грати у Прем’єр-лізі. Штучно добирати - сенсу немає. Когось виганяти і робити 12 команд – так само, немає сенсу. У футбол не треба втручатися, він є органічним: він як є, так і є.
От Прем’єр-ліга вирішила, що буде 14 команд. Я вважаю, що, на даному етапі, у тій об’єктивній реальності, в якій ми зараз перебуваємо, це рішення відповідає дійсності. Тим паче, що зараз там розробляється ідея, як проводити цей чемпіонат. Регламент такий, чи регламент такий; грати 14 команд у два кола, чи все-таки ділити чемпіонат за схемою 4-6-4 або 4-4-6. Я, все-таки, за другий варіант. Я вважаю, якщо є можливість поекспериментувати, а зараз вона є, то можна спробувати поділити команди з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці. Я вважаю, що на даному етапі, це правильно. Все рівно, оцей розрив є. Можливо, це буде один рік, але, я вважаю, що та ідея, яку пропонує керівництво донецького «Шахтаря», до неї варто дослухатися», - розповів Циганик.
Розмовляв Тарас Панченко