«Я хочу уточнити, що я не відмовився від клубу. Я боюся. Всі ми читаємо, бачимо або чуємо, що ситуація в країні досить складна. Ми не знаємо, за яких умов ми будемо тренуватися, де будемо грати.
Щоб грати, потрібно подорожувати. Чи будемо ми в безпеці? У мене немає ніяких проблем з «Шахтарем». Мені подобається клуб, люди, місто, але я боюся інших конфліктних ситуацій і боюсь за свою сім'ю. Я шкодую, що все це відбувається. Але ми будемо ризикувати життям, якщо знаходитимемося в цьому регіоні. Ми поговорили з лідерами команди та запропонували залишитися в Швейцарії тренуватися до тих пір, поки ця ситуація не буде вирішена. Ми хочемо залишитися в клубі. Потрібно тільки мати умови праці без ризику», - заявив Дуглас Коста.