Як повідомлялося раніше, луцька «Волинь» вимагала перенесення матчу з «Іллічівцем» до іншого міста.
В результаті – підопічні Віталія Кварцяного домоглися свого. Як повідомляє сайт офіційний сайт «Волині», гра першого туру чемпіонату країни пройде на стадіоні «авангард» у Луцьку. Отож, сезон у Луцьку стартує на тиждень раніше запланованого, 26-го липня, і два стартові матчі команда луччан проведе на своєму полі.