Олексій Андронов: «Так Блохін ще повинен бути вдячний Суркісу за терпіння!»

Динамо Київ 22 Липня, 05:26
Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов у своєму профілі на «Twitter» прокоментувава новину про те, що екс-тренер «біло-синіх» Олег Блохін вимагає компенсацію за дострокове розторгнення контракту.

Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов у своєму профілі на «

Twitter

» прокоментувава новину про те, що екс-тренер «біло-синіх» Олег Блохін вимагає компенсацію за дострокове розторгнення контракту.

«Блохін, звичайно красень. Гравців на 50 млн йому купили, 3 і 4 місце, а тепер грошей хоче. Так він вдячний Суркісу за терпіння повинен бути!», - пише Андронов.