Як повідомляє football.ua, посилаючись на аргентинське видання Ole, трійця аргентинців за прикладом Себастьяна Бланко теж вирішила відмовитися від ідеї повернення до Харкова у зв'язку з побоюваннями через конфлікт між Україною і Росією.
Аргентинці не хочуть повертатися в Україну і намагаються знайти докази того, що при настільки специфічній ситуації в країні вони мають право залишити клуб.
Нагадаємо, що нещодавно відразу шість південноамериканських гравців донецького «Шахтаря» теж відмовилися повертатися до України.