Тепер вже колишній нападник київського «Динамо» Браун Ідейє, який кілька днів тому прописався у англійській Прем`єр-лізі у складі «Вест Бромвіч Альбіон», побажав удачі своїм екс-партнерам по команді у матчі за Суперкубок України.
«Бажаю моїм друзям і екс-партнерам по команді удачі в сьогоднішньому матчі за Суперкубок проти донецького «Шахтаря», - написав Ідейє у своєму Twitter