«Динамо» зараз на підйомі, гравці готові боротися за нового тренера, і команді є що надолужувати. Попереду - непростий сезон, в якому поставлено завдання виграти чемпіонат, і почати з перемоги в Суперкубку було б непогано, навіть суто психологічно. «Шахтар» же зараз розбалансований, немає футболістів, з якими награвалися схеми на зборах. У цьому плані у «Динамо» є перевага, командні дії будуть явно налагоджені краще», - цитує екс-капітана киян 70-х Стефана Решко vesti.ua.