Родрігес перейшов до «Реалу»

Світовий футбол 22 Липня, 13:14
Мадридський клуб досяг домовленості з Монако щодо переходу колумбійського півзахисника Джеймса Родрігеса.

Як повідомляє football.ua, посилаючись на офіційний сайт мадридського «Реалу», клуб досяг домовленості з Монако щодо переходу колумбійського півзахисника Джеймса Родрігеса.

Контракт з 23-річним хавбеком буде підписаний на шість сезонів. Сьогодні в 22 годині за іспанським часом він буде представлений на Сантьяго Бернабеу.

Передбачається, що «Реал» заплатить за нього 90 мільйонів євро, хоча офіційно сума трансферу не називається.

До «Монако» Родрігес виступав за колумбійський «Енвігадо», аргентинський «Банфілд» і португальське «Порту».