В Україну повертається футбол: сьогодні в 21:00 у Львові «Шахтар» і «Динамо» розіграють перший трофей сезону - Суперкубок.
«Перевага на боці «Динамо», насамперед - у психологічному плані, - цитує Віктора Грачова segodnya.ua
, у складі «Шахтаря» виграв Суперкубок СРСР-1984, що тоді називався Кубком сезону. - Порівняно з тим, що зараз відбувається в Донецьку і його околицях , Майдан був дитячою забавкою. у Донбасі йде війна, гинуть люди, і все це, нехай навіть і побічно, стосується гравців «Шахтаря». Нехай сім'ї футболістів вже покинули Донецьк, але у багатьох там все одно залишилися друзі, знайомі, зрештою - будинки і квартири. Так що голови у гравців «Шахтаря», на відміну від киян, зараз зайняті не тільки футболом. Ну і плюс цей демарш шістки не додав команді позитивних емоцій. На такому негативі готуватися до важливої гри дуже непросто, та й сама втрата футболістів не може не позначитися. На зборах Луческу награвав схеми з певним складом, а за два дні до гри з'ясовується, що все потрібно міняти. Я тільки не розумію, як втікачі збираються далі жити і де збираються грати? Адже у них у всіх діючі контракти з «Шахтарем». На цьому тлі втрати «Динамо» в особі Ідейє та Тремулінаса виглядають несуттєвими. Так що передматчева диспозиція киян бачиться набагато більш кращою. У них всі шанси виграти Суперкубок. Хоча такий чарівник, як Луческу, цілком здатний приготувати якийсь «сюрприз» для «Динамо», а гравці «Шахтаря» можуть розлютитися на все, що відбувається, і видати гру, яку ми не очікуємо. У будь-якому випадку, буде цікаво. Інше питання - чи потрібна комусь зараз ця гра, якщо впору кожен день оголошувати траур за загиблими?»