Факундо Бертольо, який нещодавно повернувся в «Динамо», сподівається, що його агент допоможе повернутися до Аргентини. Про це футболіст розповів в інтерв’ю сайту «tn.com.ar».
- Як зараз ви живете у Києві?
- Зараз я намагаюсь повністю присвятити себе тренуванням. Але ж я знаю, що країна знаходиться у стані війни. Ситуація ускладнюється коли дивишся телевізор та бачиш усі ці бої, стає трохи лячно.
- В столиці теж є сепаратисти?
- Ні, на щастя тут немає ніяких проблем чи бойових дій. Раніше тут теж було неспокійно, але попередній уряд змінився, тож тепер тут все гаразд. Але ж ви бачите, що становище країни дуже складне. Саме тому я хочу покинути Україну. Наразі ми працюємо з моїм агентом, щоб знайти новий клуб.
- Тож в «Динамо» Ви залишатися не збираєтесь?
- Ми зустрічалися з президентом київського «Динамо», він запевнив нас в безпеці. Потім ми повинні були вирішити фінансові питання, але я хочу повернутися до Аргентини. Ми вже переговорили з деякими клубами.
- Ви вже маєте якісь домовленості?
- Наразі ми розглядаємо пропозиції та будемо обирати найкращі. Моя родина хоче щоб обирав саме я.
- Ви зараз в Україні один?
- Зараз один. Ніхто не схотів приїхати. Моя родина хоче жити в Аргентині. Наразі ми з агентом ведемо деякі перемовини, сподіваюсь це вирішиться якомога швидше.