У наступному сезоні 14 команд Прем'єр-ліги зіграють у два кола.
Це було затверджено на виїзному засіданні Виконкому ФФУ, який відбувся на Львів-Арені напередодні Суперкубка України. «Було багато думок з цього приводу, - сказав віце-президент ФФУ Анатолій Попов.
Що стосується переходу між лігами, то Попов сказав наступне: «Вилітає одна команда, стільки ж і піднімається. Поки що ми прогнозуємо, що в наступному сезоні в Прем'єр-лізі теж зіграє 14 клубів. Однак зараз обставини змінюються дуже швидко, тому може статися, що завгодно».
Максим Сухенко, Football.ua