Ребров: «Повторюються минулі помилки»

Динамо Київ 22 Липня, 21:15
Головний тренер «Динамо» прокоментував поєдинок за Суперкубок на післяматчевій прес-конференції.

Головний тренер Динамо прокоментував поєдинок за Суперкубок на післяматчевій прес-конференції.

- Звичайно, я хочу привітати «Шахтар» з перемогою. І, звичайно ж, дуже добре, що цей матч взагалі відбувся в такий складний час.

- Чому всі кутові розігрувалися, а не подавалися?



- Ми не уточнювали цей момент. Коли була територіальна перевага, то хлопці грали. Хоча і подачі теж були.

- Перехід Ідейє сильно вплинув на атакувальний потенціал команди?



- Як на мене, то ніяк не вплинув. Він не проходив збори, не провів жодного тренування, і поїхав тиждень тому.



- Сьогодні «Шахтар» забивав два голи, коли його футболіст перегравав захисників «Динамо». Нарікаєте на брак індивідуальної майстерності центрбеків?



- Зараз не хочу нікого звинувачувати, винні всі. На жаль, повторюються минулі помилки.



- Калітвінцев і Рибалка сьогодні вийшли в основі. Значить, ці виконавці залишаються в команді?



- Зараз це наші гравці, і якщо вони правильно розпорядяться своїми можливостями, то у них все вийде.

- Наскільки сьогоднішній склад «Динамо» є оптимальним?



- Деякі футболісти ще не набрали оптимальних кондицій, грали не на повну. Тим більше, в Україні непроста ситуація, і нам треба зробити все, щоб люди почували себе добре в «Динамо».



- Що можете сказати з приводу Тремулінаса?



- Він досить пристойний футболіст, який може приносити користь команді. Сподіваюся, він залишиться,

- цитує Реброва

football.ua