Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 22 Липня, 21:55
Головний тренер «Шахтаря» відповів на запитання журналістів після перемоги у матчі за Суперкубок України.

«Дуже радий, що ця гра піднялася навіть на рівень вище, ніж фінал Кубка. Була дуже хороша організація і повний стадіон, який затято вболівав з першої до останньої хвилини. У першу чергу, був спортивний інтерес у всіх присутніх, а на другому місці вже боротьба між двома клубами.

Обидві команди піднялися на хороший рівень, чого я не очікував на початку сезону. Дуже багато емоцій було присутньо в сьогоднішній грі. З обох сторін була рівна гра протягом усього матчу, будь-яка команда могла перемогти. Пощастило нам, ми виграли. Напевно тому що в нас було більше терпіння. Нам вдалося використати моменти після того як «Динамо» розкрилося у захисті залишаючи вільні зони для наших контратак.

Звичайно, в першу чергу вітаю всіх своїх футболістів із завоюванням титулу. У нас пройшов дуже складний місяць зборів, і вони показали в сьогоднішній грі і супермотивацію, і свої амбіції - це ще раз доводить, що команда з характером.

Теж саме можу сказати і про суперників, які виглядали дуже добре на полі. У таких іграх, коли шанси приблизно рівні, виграє той, у кого, повторюся, більше терпіння. У нас його виявилося сьогодні більше.

Ще раз підкреслюю важливість чемпіонату за системою плей-офф. «Динамо» і «Шахтар» чотири рази грали б між собою, уявляєте який був би інтерес до цих ігор. Це б пішло тільки на благо футболу. Не тільки про нас і «Динамо» йде мова, а й про всі інші команди, які увійдуть до першої четвірки. Це, напевно для іноземців плюс, вони б, можливо, не покидали нашу країну. Ми професіонали і любимо повні стадіони, як це було сьогодні у Львові.

Що стосується складу, сьогодні ми були зобов'язані грати таким поєднанням. Дали можливість зіграти сьогодні досвідченим гравцям, подивимося як буде далі. Самі розумієте, вісім гравців з нашої команди були відсутні. Забагато, чесно кажучи. Поки невідомо, хто повернеться, а хто ні.

Таке поєднання ми використовували і на зборах, напевно передчували, що може щось трапитися.

Усі домашні матчі «Шахтар» проводитиме тут на «Арені Львів», а тренуватися і жити будемо в Києві. Футболістам подобається Львів, і саме місто, і атмосфера. Зазвичай, коли граємо з «Карпатами» бачим тільки готель, а тепер побували три дні і побачили місто та його красу. Вирішили і ЛЧ проводити тут.»