- Олександре, про краще повернення в «Шахтар», напевно, не варто було і мріяти?
- Так, згоден!
- Як розподіляли обов'язки з Адріано в цьому матчі? Часом і ти був на вістрі атаки, і Луїс.
- Спочатку Луїс діяв більше з глибини, але вже по ходу поєдинку ми мінялися один з одним. Така була задумка тренера. Думаю, ми сьогодні показали хороший футбол у грі проти сильної команди, забили два м'ячі. А головне - здобули перемогу в такий важкий для команди момент.
- В епізоді із забитим м'ячем ти все виконав дуже холоднокровно. Як тобі вистачило терпіння? Або просто не було можливості пробити раніше?
- Важко сказати. Якось так задумав. Слава Богу, все вийшло. Це найголовніше.