Антон Каніболоцький: Хотілося реабілітуватися за Кубок

Футбол України 22 Липня, 22:44
Воротар «Шахтаря» - про перемогу над «Динамо».

- Антон, емоції після такого матчу переповнюють? Або все залишили на полі?

- Емоції самі позитивні! Дуже раді, що перемогли сьогодні. Хотіли взяти реванш у «Динамо» за Кубок. Тому позитивний результат, звичайно, дуже радує.



- Тобто намагалися довести, що поразка у фіналі Кубка - випадковість?

- Ну, нічого випадкового не буває у футболі. Було розчарування від того, що програли тоді матч, тому дуже хотілося реабілітуватися перед нашими вболівальниками. Раді, що у нас це вийшло.

- Після невдалого поєдинку з «Ліоном», в якому ти брав участь, була розмова з Містером?

- Ні, дізнався на передматчевому теоретичному занятті, що буду грати проти «Динамо». Більше ніяких розмов не було. Так, з «Ліоном» матч не склався, але ми зробили висновки, проаналізували помилки і намагалися їх не повторити.



- На 87-й хвилині тобі перепало в боротьбі відразу з кількома динамівцями, хоча свистка від арбітра не було...

- Так, у той момент мені здавалося, що був напад на воротаря. Втім, треба подивитися повтор. Але футбол - контактний вид спорту. Арбітр розсудив цей епізод на користь атаки. Це його рішення.