- Антон, емоції після такого матчу переповнюють? Або все залишили на полі?
- Емоції самі позитивні! Дуже раді, що перемогли сьогодні. Хотіли взяти реванш у «Динамо» за Кубок. Тому позитивний результат, звичайно, дуже радує.
- Тобто намагалися довести, що поразка у фіналі Кубка - випадковість?
- Ну, нічого випадкового не буває у футболі. Було розчарування від того, що програли тоді матч, тому дуже хотілося реабілітуватися перед нашими вболівальниками. Раді, що у нас це вийшло.
- Після невдалого поєдинку з «Ліоном», в якому ти брав участь, була розмова з Містером?
- Ні, дізнався на передматчевому теоретичному занятті, що буду грати проти «Динамо». Більше ніяких розмов не було. Так, з «Ліоном» матч не склався, але ми зробили висновки, проаналізували помилки і намагалися їх не повторити.
- На 87-й хвилині тобі перепало в боротьбі відразу з кількома динамівцями, хоча свистка від арбітра не було...
- Так, у той момент мені здавалося, що був напад на воротаря. Втім, треба подивитися повтор. Але футбол - контактний вид спорту. Арбітр розсудив цей епізод на користь атаки. Це його рішення.