Василь Сачко: «Можливо, в «Ворсклі» з`явиться хтось ще - навіть до гри з «Динамо»

Футбол України 23 Липня, 11:02
Головний тренер полтавської «Ворскли» Василь Сачко розповів про можливі втрати клубу, а також прокоментував кадрову політику клубу.

«Захисник Олександр Матвєєв та воротар Олексій Казаков проходили перегляд в ФК «Полтава», однак їм не підійшли. І у Матвєєва, і у Казакова діючі контракти, вони футболісти «Ворскли». І клуб, і їх агенти підшукують їм команду, це робиться для того, щоб у них була практика, а не для того, аби «спихнути» їх. Вони місцеві, у них був час, щоб проявити себе. У хлопців є амбіції, вони хочуть грати – і ми теж цього хочемо.

Якщо іноземний футболіст вищий рівнем за нашого, то візьмемо цього гравця. Однак у зв'язку з подіями в країні не всі іноземці хочуть до нас їхати. Ми запросили своїх, українців, окрім того, вони нам підходять ще і в людському плані, за характерами. Вони легко увійшли в колектив, адаптувалися, їх добре прийняли. Я впевнений, що вони створять конкуренцію. Але, можливо, ще хтось з'явиться – навіть ще до гри з «Динамо», -

цитує Сачка

football.ua.