«Дніпро» не втрачає надії зіграти в Лізі-чемпіонів на рідному стадіоні

Футбол України 23 Липня, 14:09
Як стало відомо сьогодні, матч третього кваліфікаційного раунду Ліги-чемпіонів між українським «Дніпром» і данським «Копенгагеном» пройде в Києві на стадіоні «Олімпійський».

Згідно з повідомленням УЄФА, таке рішення було прийнято через розвиток трагічних подій в Україні.

«Дніпро» не втрачає надії зіграти матчі Ліги-чемпіонів на рідному стадіоні. Хочемо успішно подолати перший відбірковий раунд та переконати чиновників з УЄФА, що можна проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську. Тут з нетерпінням чекали дебюту «Дніпра» в ЛЧ. У місті все спокійно, працює аеропорт. Наша команда кілька днів тому прилетіла з Німеччини, а в четвер летимо до Львова - на матч першого туру чемпіонату України», -

цитує прес-аташе клубу Вадима Тахтеріна itar-tass.com.